Міжнародний день туризму

Всесвітній день туризму всі любителі подорожей відзначають 27 вересня. Це свято започаткували члени Всесвітньої туристичної організації дня туризму – 27 вересня 1979 року.
Метою свята стала пропаганда туризму і подорожей серед жителів усіх держав. Цей напрямок для багатьох країн є бюджетоформуючим. Крім того, туризм – це запорука пізнання інших культур та посилення дружби між народами.

72965708_1301760145_7

«Подорожі вчать більше, ніж будь що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома»
— А. Франс

Всесвітній день туризму можуть святкувати не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з мандрівками та рюкзаком. Турист – це людина, яка прагне до знань. Навіть звичайний виїзд на природу, в далечінь від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичною подорожжю.
Крім цього, Всесвітній день туризму щорічно відзначають люди, які працюють у цій сфері. Вони влаштовують нам відпустки, обслуговують нас в готельних комплексах, влаштовують нам екскурсії та туристичні тури.
Всесвітній день туризму традиційно відзначають більше 30 років поспіль, проводячи в цей день спеціальні злети туристів, різні заходи і туристичні фестивалі.

«Подорож як найбільша наука і серйозна наука допомагає нам знову знайти себе»
— А. Камю

Похід до Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи 2015

Туристичні змагання до міжнародного дня туризму 2014

ВгоруВгору