Неформальна освіта

Неформальна освіта – це освіта, яка здобувається, як правило, за освітніми програмами та не передбачає присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій за рівнями освіти, але може завершуватися присвоєнням професійних та/або присудженням часткових освітніх кваліфікацій.

Положення про організацію освітнього процесу в Національному університеті «Чернігівська політехніка»

Навчальні платформи для неформальної освіти:

  1. Prometheus – одна з найбільших платформ для онлайн-навчання в Україні. Крім платних курсів, на сайті є величезна база матеріалів з безкоштовним доступом.

2. Google Digital Workshop – тут можна пройти великий 40-годинний курс з “Цифрового маркетингу” та велику кількість коротких лекцій та курсів на різні теми. Деякі з них дуже корисні для малого і середнього бізнесу.

3. Ua Business.global – це новий волонтерський проєкт для підтримки українського бізнесу під час війни. Тут можна знайти відео, які стануть в нагоді підприємцям: дуже багато інформації про особливості ведення бізнесу в різних країнах, а також тематичні курси

4. Відкритий університет Майдану – це одна з найстаріших платформ для онлайн-навчання в Україні. Об’єднує сотні різноманітних курсів за 6 напрямками: “Особиста ефективність” (критичне, креативне, стратегічне мислення), “Взаємодія зі світом” (культура, право, принципи сталого розвитку та побудова інформаційного суспільства), “Комунікативна ефективність” (медіація, управління репутацією), “Взаємодія з органами влади  (адвокація та лобіювання), Соціальне підприємництво (проектний менеджмент), Розвиток громад (соціальні інновації та лідерство).

5. Coursera   – це доступ до 5 200 курсів, однак вони доступні для студентів навчальних закладів, які доєдналися до партнерської програми платформи та МОН України.

6. TED – це некомерційний проєкт, який щороку збирає в Единбурзі та Лонг-Біч науковців, бізнесменів, політиків і активістів зі всього світу. Мета конференції – поширити серед суспільства унікальні та цікаві ідеї. Після конференції їхні промови з’являються на сайті TED. На сайті можна знайти більше 2 тисяч відео, до більшої частини з яких є субтитри українською мовою, а деякі навіть озвучені українською.

Сертифікати наших здобувачів

ВгоруВгору