Тур вихідного дня

22.04.2015 у рамках «туру вихідного дня» студентів І та ІІ курсів спеціальності “Здоров’я людини” було здійснено піший похід.

Мета походу полягала у формуванні поняття активного відпочинку; активізації знань про типи активного відпочинку; здобутті навичок техніки пішохідного туризму; навчанні правильно й повноцінно організовувати своє дозвілля.

Отже, розподіливши провізію та спорядження на довгий і пізнавальний день, студенти разом з викладачами рушили до с. Количівка. Під час подорожі до місця збору студенти мали можливість удосконалити навички пішого туризму, підвищити свій рівень краєзнавчої культури та насолодитися чистим повітрям і чудовою природою.

Ніхто не гуляв, так як у кожного були свої обов’язки: забезпечити групу дровами та розпалити багаття, приготувати обід на всю групу, здобути навички техніки пішохідного туризму при проходженні дистанцій з подоланням природних перешкод.

Насичений день закінчився тісним колом дружби у вогнища з піснями під гітару та гарячим чаєм.

Туризм, як різновид активного відпочинку, дуже доступний вид проводження часу, який сприяє фізичному й інтелектуальному розвитку людини, підтримці хорошої фізичної форми. Ніяке пасивне валяння на пляжі не замінить вражень від активного відпочинку. Ви запам’ятаєте саме цей відпочинок. Тож подорожуйте і Ви! ;)

ВгоруВгору