Туристичні змагання до міжнародного дня туризму

25 вересня 2014 року до міжнародного дня туризму на кампусі факультету праці та соціального управління відбулися туристичні «змагання» за участі студентів та викладачів навчального корпусу №8.

Це не помилка, змагання у лапках, бо переможцями виявилися всі учасники. Так сталося, бо головним завданням, яке ставили перед собою організатори, було познайомити молодь із технікою пішохідного туризму, показати, що туризм – це цікаво, це можливість перевірити себе та відволіктися від буденних проблем із користю для здоров’я.

На старт вийшли представники кожної спеціальності та команда викладачів. Для всіх учасників була підготовлена спеціальна дистанція з перешкодами, які вони вдало подолали. А усі охочі могли поласувати печивом та туристським чаєм «з димком».

Солодкі ж нагороди отримала кожна команда.

ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ

25.11.2014 р.

34 фото

Міжнародний день туризму 2014

25 вересня 2014 року пройшли туристичні змагання за участі студентів та викладачів навчального корпусу №8 до міжнародного дня туризму

50 фото

Екскурсія до пивоварні

22.10.2014 р. студенти групи ФР141 напряму підготовки 6.010203 "Здоров'я людини” відвідали Чернігівське відділення компанії «САН ІнБев Україна».

14 фото

ВгоруВгору