Встановлення рекорду «Найбільша кількість масажистів, одночасно виконуючих масаж»

Шановні студенти та викладачі! 27 серпня в м. Київ проводиться акція по встановленню рекорду «Найбільша кількість масажистів, одночасно виконуючих масаж».

Участь в даному заході є безкоштовною, єдина умова для участі – проста реєстрація за посиланням — http://rekord.org.ua/

Це ваш внесок в міжнародне визнання Української масажу!

Збір масажистів відбудеться з 13.00 до 13.30, біля Арки Дружби Народів (біля Європейської площі), власне встановлення рекорду  буде о 14.00.

Чинний рекорд встановлений в 2012 році в Таїланді, 641 масажист. Ми, українці, точно здатні на більше. До того ж, це прекрасний привід зустрітися і погрітися в променях слави, бо ми того варті!

Проект некомерційний! Участь безкоштовна, після реєстрації. Умови — нижче. Приєднуйтесь і розкажіть знайомим! Разом ми сила!

Допускається будь-яка техніка, за умови її безпеки. Припустимо виконання масажу як на столі, так і на килимку, навіть на стільці. Але не забудьте взяти з собою масажованого. Допускаються як професіонали, так і любителі.

Участь безкоштовна!

Буде потрібно попередня реєстрація і проходження інструктажу з техніки безпеки. Іменний сертифікат (за бажанням, ціна — 40 грн).

Шановні чернігівці, кафедра фізичної реабілітації ЧНТУ організовує поїздку 27 серпня 2017 року в м. Київ для встановлення рекорду «Найбільша кількість масажистів, одночасно виконуючих масаж».

Запрошуємо всіх бажаючих!

Додаткова інформація за телефонами  063 77 48 330, 095 033 9 200 – Інна.

ВгоруВгору