IX МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ

Студенти та викладачі кафедри фізичної реабілітації 26 квітня 2018 року відвідали IX МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «Інновації в медицині – здоров’я нації» – масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості в галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

В рамках зазначеного заходу проходив Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України», який є міжнародною платформою для навчання і підвищення кваліфікації фахівців та включав численні науково-практичні конференції, семінари, лекції, круглі столи, курси з професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації.

Викладачі кафедри були учасниками науково-практичної конференції «Сучасні технології реабілітаційної медицини», яка проводилась під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та за участю ГО «Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів», ДУ «Український науково-практичний медичний центр неврології та реабілітації МОЗ України», ГО «Українська Академія реабілітації та здоров’я людини».

Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році», затвердженому НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримали СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

ВгоруВгору