Турнір з волейболу серед студентів та викладачів КФР “Fireball”

3 квітня 2019 року в стінах спортивно-оздоровчого комплексу ЧНТУ студентським самоврядуванням кафедри фізичної реабілітації був організований та проведений турнір з волейболу серед студентів та викладачів КФР “Fireball”.

Участь взяли п’ять команд, а саме: 1-4 курси та команда викладачів.

Ігри проводилися з трьох партій за коловою системою.

І місце здобула команда викладачів;

ІІ місце посіла команда 3 курсу;

ІІІ місце – команда 4 курсу;

IV місце – 1 курс;

V місце зайняла команда 2 курсу.

Кожна команда отримала солодкі подарунки та медалі у відповідності до зайнятого місця, а саме: золото, срібло, бронзу, дерево та … шоколад ;)
Також команди, що зайняли І – ІІІ місце отримали сертифікати на додаткові бали з дисциплін кафедри ФР, номіналом 15, 10 та 5 балів відповідно! Оскільки І місце зайняла команда викладачів, то сертифікати на додаткові бали отримали команди, що зайняли ІІ – IV місця.

Після офіційних ігор відбулася товариська зустріч між збірною командою студентів та командою викладачів, в якій з рахунком 1:1 перемогла дружба ;)

Вітаємо з вдалим виступом переможців, призерів та учасників змагань, бажаємо нових яскравих перемог!!!