24.04.2015 на базі стадіону 8-го корпусу відбувся щорічний спортивно-розважальний захід “День здоров’я” ННІ Права та соціальних технологій.

– зміцнення здоров’я студентів;
– активізація підростаючого покоління щодо вирішення проблеми виховання здорового покоління.

Програма проведення спортивно-розважального заходу “ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я”

Захід розпочався зі вступного слова директора ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ Остапенко Людмили Анатоліївни, яка побажала успіхів усім командам-учасницям.

Змагання проводилися за новим форматом з 5-ти дисциплін: футбол, туристичний квест, загальна фізична підготовка, армрестлінг та перетягування канату.

Участь у заході взяли 6 команд:
1. Збірна факультету соціальної роботи І-ІІ к.
2 Збірна юридичного факультету № 1 І-ІІ к.
3 Збірна юридичного факультету № 2 І-ІІ к.
4 Збірна спеціальності “Господарське право”.
5 Збірна факультету ЖПіТ.
6 Збірна викладачів.

В ході змагань усі намагалися показати найкращі результати і вибороти чемпіонський кубок. У результаті запеклої боротьби почесне ІІІ місце посіла збірна команда спеціальності “Господарське право”, ІІ місце зайняла команда Юридичного факультету №1, а переможцем стала команда викладачів.

Учасники заходу отримали велику кількість позитивних емоцій і вражень, а  команди-учасниці смачні подарунки!