Відкритий чемпіонат м. Чернігова з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів (дівчата)

17 лютого 2016 року в стінах спортивно-оздоровчого комплексу ЧНТУ (вул. 50 років ВЛКСМ, 1-В. корпус №9) був проведений відкритий чемпіонат м. Чернігова з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Цей захід було організовано та проведено в рамках фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені – 2016».

Метою заходу було: пошук обдарованих і талановитих дітей, розвиток їх майстерності; більш масове залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою і спортом; ознайомлення учнів з матеріально-технічною базою та спеціальностями у відповідності до яких здійснюється підготовка у Чернігівському національному технологічному університеті.

На запрошення узяти участь у змаганнях серед дівчат відгукнулися шість загальноосвітніх закладів, а саме: ліцей №32, ліцей №15, ЗОШ №30, ЗОШ№24, ЗОШ №33 та колегіум №11, загальною кількістю 49 учасниць.

У ході напруженої боротьби переможцями відкритого чемпіонату м. Чернігова стала команда загальноосвітньої школи №33, яка виграла всі п’ять зустрічей. Другою стала команда ЗОШ №24, а бронзу здобула команда ліцею №32.

Розклад ігор_дівчата_17.02.16У ході змагань організаційним комітетом були відзначені кращі гравці команд у таких номінаціях:

– кращий блокуючий – Смалько Вікторія (ЗОШ №24);
– кращий приймаючий – Глюк Катерина (Колегіум №11);
– кращий захисник – Удовицька Ярославна (Ліцей №15);
– кращий подаючий – Овдієнко Вікторія (ЗОШ №24);
– кращий нападаючий – Шкляр Владислава (ЗОШ №33);
– кращий зв’язуючий – Титаренко Марія (ЗОШ №33).

Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями, а команди учасниці та призери змагань – грамотами. Усі команди-учасниці отримали солодкі подарунки.

Вітаємо з вдалим виступом переможців, призерів та учасників змагань, бажаємо міцного здоров’я та нових яскравих перемог!

Запрошуємо переможців та призерів змагань, переможців у особистих номінація на святкове нагородження до актової зали центрального корпусу ЧНТУ 01 березня 2016 року (див. інформаційні повідомлення на сайті www.stu.cn.ua).