Відкритий чемпіонат м. Чернігова з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів (юнаки)

18 лютого 2016 року в стінах спортивно-оздоровчого комплексу ЧНТУ (вул. 50 років ВЛКСМ, 1-В. корпус №9) був проведений відкритий чемпіонат м. Чернігова з волейболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів. Цей захід було організовано та проведено в рамках фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені – 2016».

На запрошення узяти участь у змаганнях серед юнаків відгукнулися шість загальноосвітніх закладів, а саме: ліцей №32, ліцей №15, ліцей №16, ЗОШ №21, ЗОШ №18, ЗОШ №24 та колегіум №11, загальною кількістю 58 учасників.

Наймолодшими учасниками змагань стали Тасенко Антон (10 років), який вже 6 років займається волейболом і вже став бронзовим призером Чемпіонату України з пляжного волейболу та Тимченко Ярослав (7 років), який тренується вже 2 роки. Обидва юнаки являються представниками колегіуму №11.

DSC07006

Володарями золотих медалей стала команда колегіуму №11, яка виграла всі шість зустрічей. Друге місце посіла команда ЗОШ №21, а почесне третє місце здобула команда ліцею №15.

Розклад ігор_юнаки_18.02.16

У ході змагань організаційним комітетом були відзначені кращі гравці команд у таких номінаціях:

• кращий блокуючий –        Шелейко Ігор (Ліцей №15);
  • кращий приймаючий –        Полотнянко Віталій (Ліцей №32);
  • кращий захисник –        Косач Ярослав (Ліцей №15);
  • кращий подаючий –        Симоненко Максим (ЗОШ №21);
  • кращий нападаючий –        Васильєв Євген (Колегіум №11);
  • кращий зв’язуючий –        Тимченко Ярослав (Колегіум №11).

Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями, а команди учасниці та призери змагань – грамотами. Усі команди-учасниці отримали солодкі подарунки.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо міцного здоров’я та нових яскравих перемог!

Запрошуємо переможців та призерів змагань, переможців у особистих номінація на святкове нагородження до актової зали центрального корпусу ЧНТУ 01 березня 2016 року (див. інформаційні повідомлення на сайті www.stu.cn.ua).