Результати першості з АРМРЕСТЛІНГУ в рамках Спартакіади НУ ”Чернігівська політехніка” 2023-2024 н.р. серед здобувачів

20 грудня 2023 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу “Юність” відбулася першість НУ “Чернігівська політехніка” з АРМРЕСТЛІНГУ в рамках Спартакіади 2023-2024 н.р. серед здобувачів вищої освіти. У змаганнях взяли участь команди навчально-наукових інститутів, до складу яких входили чоловіки та дівчата.

В індивідуальних змаганнях серед дівчат у ваговій категорії до 60 кг перемогу здобула Колотурська Анна (КТКТ), 2-е місце виборола Богомаз Наталія (ННІАДГ), 3-є місце посіла Кулик Катерина (ННІБПТ). У ваговій категорії 60+ перемогу здобула Федорчкук Марія (ННІПСТ-ФСТОР), 2-е місце виборола Плигун Катерина (ННІПСТ), 3-є місце посіла Мартиненко Софія (КТКТ).

В індивідуальних змаганнях серед чоловіків у ваговій категорії до 70 кг перемогу здобув Кирієнко Євген (КТКТ), 2-е місце виборов Подтергера Іван (ННІПСТ-ФСТОР), 3-є місце посів Скирта Роман (ННІПСТ-ФСТОР). У ваговій категорії до 80 кг перемогу здобув Тищенко Костянтин (ННІБПТ), 2-е місце виборов Буряк Данило (ННІЕІТ), 3-є місце посів Циганков Іван (ННІЕІТ). У ваговій категорії до 90 кг перемогу здобув Лантух Володимир (ННІПСТ-ФСТОР), 2-е місце виборов Мульганов Олександр (ННІБПТ), 3-є місце посів Івахненко Володимир (ННІПСТ-ФСТОР).У ваговій категорії 90+ кг перемогу здобув Даниленко Ілля (ННІБПТ), 2-е місце виборов Могилевець Богдан (ННІЕІТ), 3-є місце посів Рожок Валерій (ННІБПТ).

У командному заліку перемогу здобула команда навчально-наукового інституту права і соціальних технологій, 2-е місце виборола команда коледжу транспорту та комп’ютерних технологій, 3-є місце посіла команда навчально-наукового інституту бізнесу природокористування і туризму.

Велика подяка суддівському корпусу: доценту кафедри Драгунову Д.М., викладачу кафедри Самійленку В.В. та професіоналам своєї справи, Чемпіонам області та учасникам Кубку України з АРМРЕСТЛІНГУ Олександру Мульганову, Олексію Охрімецю, Тищенко Костянтину та Замахаєву Богдану