Тиждень факультету

В рамках тижня факультету праці та соціального управління кафедрою оздоровлення та реабілітації були проведені заходи спортивно-оздоровчого характеру.

У вівторок, 15 жовтня, в спортивному залі відбулися змагання “Нумо козаченьки!”. За перемогу боролися команди І курсу, ІІ курсу, збірна команда ІІІ-V курсів, та окремою командою виступила група спортивно-оздоровчого спрямування – ФР-131 (склад команди – 5 хлопців та 5 дівчат). Від самого початку всі глядачі та учасники захопилися даними змаганнями, адже естафети різнилися між собою та вимагали від учасників прояву спритності, швидкості, витривалості, влучності, винахідливості та прояву командного духу. Від самого початку в лідери вийшла збірна команда ІІІ-V курсів, яка і виборола І місце. Відносно решти призових місць напруження зберігалося до останніх естафет, та врешті-решт команда ІІ курсу виборола ІІ місце, ІІІ місце у команди ФР-131.

DSC08122

-Товариська зустріч між студентською волейбольною командою “Юрист” та випускниками загальноосвітніх навчальних закладів ДЮСШ “Чернігів”;

DSC08273

-Товариська зустріч між студентською волейбольною командою “Юрист” та випускниками професійно-технічних навчальних закладів.

DSC08483

Фінальною подією тижня факультету й кафедри оздоровлення та реабілітації був круглий стіл під назвою “Студентська молодь за здоровий спосіб життя”, проведений 18 жовтня. Вступне слово сказав декан факультету праці та соціального управління – Максим Миколайович Забаштанський, наголосивши на важливість здоров’я як невід’ємної складової повноцінного та успішного життя. Студенти старших курсів підготували доповіді, які повністю розкривали сутність проблем здоров’я учнівської та студентської молоді. Були підготовлені доповіді про складові здорового способу життя, важливість здорового збалансованого харчування, шкідливі звички. На круглому столі були присутні учні загальноосвітнього навчального закладу № 29 м. Чернігова. Даний захід був дуже цікавий тим, що доповіді були підготовлені з використанням мультимедійного устаткування з використанням яскравих наочних матеріалів, що дозволило зацікавити аудиторію та більш доступно донести інформацію з даного питання до школярів та молоді.

DSC08515

ВгоруВгору