Завантажити програму Чемпіонату міста
Завантажити зразок бланку заявочного аркушу
Завантажити протокол гри

СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ

Змагання ХІ відкритого чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед чоловічих молодіжних команд вищої ліги проводяться по коловій системі в два кола. Порядок турів та черговість ігор встановлюються згідно «Таблиці Бергера» за результатами попереднього сезону.

Ігри проводяться з п’яти партій. Переможці змагань визначаються за більшою кількістю виграних матчів.

У разі однакової кількості виграних матчів двома (або більше) командами місця визначаються:
а) за більшою кількістю набраних очок;
б) за кращим співвідношенням виграних та програних партій у всіх зіграних іграх;
в) за кращим співвідношенням виграних та програних м’ячів у всіх зіграних партіях;
г) за результатом особистих матчів між спірними командами.

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

У відкритому чемпіонаті м. Чернігова з волейболу серед молодіжних команд приймають участь чоловічі команди навчальних закладів, ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ, крім гравців основного складу команд суперліги Чемпіонату України.

До участі у змаганнях допускаються гравці віком до 23 років включно на день заявки, які пройшли медичний контроль і мають відповідну підготовку.

Змагання проводяться у два етапи.

На першому етапі команди грають у підгрупах по коловій системі в два кола. Порядок турів та черговість ігор встановлюються згідно «Таблиці Бергера» за результатами попереднього сезону (серед команд, які зайшли у вищу лігу, проводиться додаткове жеребкування). За результатами першого етапу команди розподіляються на дві підгрупи і виборюють місця з 1 по 4 та з 5 по 8.

На другому етапі команди, які зайняли у підгрупах 1-2 місця, виборюють місця з 1 по 4. Команди, які зайняли 1 місце у кожній групі, виходять з бонусом – 1 балом (виграно матчів).

Ігри за 1-4 місця проводяться по коловій системі в одне коло. Порядок турів та черговість ігор встановлюються згідно «Таблиці Бергера».

СЕЗОН 2016-2017 рр.0101

ПОЛОЖЕННЯ та ПРОГРАМА ІХ відкритого чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед чоловічих молодіжних команд вищої ліги пам`яті двічі Героя Радянського Союзу, почесного громадянина м. Чернігова О.Молодчого, сезону 2016-2017 рр.

rozklad-chmp-mista_16-17_new_storinka_1 rozklad-chmp-mista_16-17_new_storinka_2