Змагання з пара-пауерліфтингу

11 листопада 2017 року на базі навчально-наукового комплексу оздоровлення та реабілітації ЧНТУ пройшли змагання з пара-пауерліфтингу у вправі жим штанги лежачи для студентів ЧНТУ, які мають обмеженні фізичні можливості і учнів Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з  інвалідністю. Метою спортивного заходу є залучання людей з особливими потребами з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами слуху до активних занять фізичною культури та спортом, пропаганда здорового способу життя та подальший розвиток та популяризація пауерліфтингу серед людей з інвалідністю.

Організаторами заходу являються кафедра фізичної реабілітації ЧНТУ та Чернігівська обласна ДЮСШ інвалідів за підтримки міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

За перемогу змагались 20 атлетів у дев’яти вагових категоріях від 49 до 107 кілограмів серед чоловіків та серед жінок у вагових категоріях від 45 до 67 кілограмів.

Переможцями стали студенти ЧНТУ Данильченко Мирослава (МФРп-171), Огієнко Дмитро (СР-161), Котов Олексій (ФР-151). Срібну нагороду виборов Прохоренко Сергій (МТПРп-171).

ВгоруВгору