Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Фізична реабілітація»

19-21 квітня 2017 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація» серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Організацією і проведенням Олімпіади здійснювала кафедра здоров’я людини та фізичної реабілітації Навчально-наукового інституту фізичної культури.

В олімпіаді прийняли участь 50 учасників із 21 вищого навчального закладу України. Чернігівський національний технологічний університет представляли студенти напряму підготовки 6.010203 “Здоров’я людини” Кропива Олександр та Уривкова Анфіса.

Переможці визначалися за сумою 3-х конкурсів, у кожному з яких максимально можна було набрати по 25 балів. До теоретичних завдань входили тестові питання із 6 курсів, а саме: «Вступ у фізичну реабілітацію», «Фізична реабілітація при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату», «Фізична реабілітація при порушеннях діяльності дихальної системи», «Фізична реабілітація в неврології», «Фізична реабілітація при порушеннях діяльності серцево-судинної системи» та «Фізична реабілітація у акушерстві та гінекології».

На практичних завданнях конкурсанти мали обстежити уявного «пацієнта» з даною історією хвороби, скласти та продемонструвати програму фізичної реабілітації.

Родзинкою олімпіади була презентації відеоролика про практичну (фахову) діяльність учасника олімпіади, у якій за 3 хв. студент мав розкрити особливості своєї професії, практичні навички та уміння застосовувати новітні технології у роботі з пацієнтами.

Студента Кропиву Олександра за результатами олімпіади було нагороджено грамотою в номінації “За креативність мислення”.

Ось, що каже Уривкова Анфіса про цю олімпіаду : “Честно признаться, когда я туда ехала, я ожидала более скучное мероприятие. Тем не менее, я увидела действительно знающих свое дело реабилитологов, специалистов в разных сферах моей профессии. Бесценный опыт, новые нужные знакомства и мотивация учить еще больше – вот что я получила после олимпиады.”

“Враження від даної олімпіади дуже позитивні, за ці 3 дні ми дізнались багато чого нового від інших учасників, завели нові знайомства, а це завжди корисно, познайомились з частиною науково-педагогічного складу СумДПУ ім. А.С. Макаренка. Також після цього заходу особисто я зрозумів, що мені ще треба вчити для становлення себе як реабілітолога, дізнався, який рівень знань по всій Україні у майбутніх фізичних терапевтів. Звичайно прикро, що не виграв цю олімпіаду, але це дало мені новий поштовх для подальшого активного професійного розвитку.” – каже Кропива Олександр.

ВгоруВгору