Вітаємо наших студентів з вдалим виступом на Чемпіонаті України з пауерліфтингу!

У місті Дніпро з 30 березня по 01 квітня 2018 року проводився Чемпіонат України з парапауерліфтингу серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

У змаганнях взяли участь понад 120 атлетів із 18 областей України. За перемогу змагалась збірна команда Чернігівської області, до складу якої входять студенти Чернігівського національного технологічного університету Огієнко Дмитро (група СР-162) і Данильченко Мирослава (група МФРп-171) факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації та Прохоренко Сергій (група МТПРп-171) юридичного факультету.

У вправі жим штанги лежачи Данильченко Мирослава у своїй ваговій категорії здобула золоту нагороду та звання «Чемпіон України 2018 року». Блискуче виступив Огієнко Дмитро, який став срібним призером чемпіонату України серед юніорів. Прохоренко Сергій посів почесне п’яте місце з жиму штанги лежачи у своїй ваговій категорії.

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом та бажаємо у подальшому яскравих перемог!