Результати Х відкритого Чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед жіночих молодіжних команд вищої ліги сезону 2017-2018 рр.

З жовтня 2017 по квітень 2018 року проходив ювілейний Х традиційний відкритий чемпіонат м. Чернігова з волейболу серед жіночих молодіжних команд вищої ліги пам’яті двічі Героя Радянського Союзу, почесного громадянина м. Чернігова О. Молодчого.

У сезоні 2017-2018 рр. прийняло участь 8 команд-учасниць. Чемпіонат проходив у два етапи. В першому етапі команди грали за коловою системою.

У другому етапі команди змагалися за системою плей-оф. Місця команд визначалися за більшою кількістю перемог, кількістю очок, коефіцієнтом співвідношення партій та коефіцієнтом співвідношення м’ячів (за необхідності), які вони набрали у першому етапі.

28 квітня 2018 на базі НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулися фінальні ігри Х відкритого Чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед жіночих молодіжних команд вищої ліги  сезону 2017-2018 рр.

На жаль, бронзовий фінал виявися достатньо швидким.  Команда “Технолог” з об’єктивних причин не змогла прийняти участь у фінальній частині змагань і бронзові нагороди технічною перемогою здобула команда “ДЮСШ “Чернігів” (Д)”.

У боротьбі за головну сходинку п’єдесталу інтриг було більше. В перших двох партіях команда “Юрист” впевнено здобула перемогу нав’язавши свою гру супернику, але в третій партії команда «НУ Чернігівський колегіум» почала чіплятися за останній шанс. В кінці напруженої партії фінальну крапку поставила капітан команди “Юрист” Маковецька Аліна розібравшись з блоком суперниць і зробивши рахунок 24:26 на користь своєї команди. Обігравши команду «НУ Чернігівський колегіум» з рахунком 3:0 золоті медалі та чемпіонський кубок отримала команда Чернігівського національного технологічного університету «Юрист».

ІІІ місце — “ДЮСШ “Чернігів” (Д)”

ІІ місце — «НУ Чернігівський колегіум»

І місце — «Юрист» ЧНТУ

Церемонію нагородження проводив головний суддя змагань тренер-викладач ОКДЮСШ Тетяна Олександрівна Рубан.

ВгоруВгору