ПІДСУМКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ Спартакіади ЧНТУ 2017-2018 н.р. серед науково-педагогічних працівників та співробітників «Сила в єдності»

02 травня 2018 року пройшли змагання фінальної частини Спартакіади ЧНТУ 2017-2018 н.р. серед науково-педагогічних працівників та співробітників «Сила в єдності». Захід проходив на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) ЧНТУ за адресою: проспект Перемоги 147–А (район «П’ять кутів»).

Такий захід проводиться щорічно та сприяє пропаганді здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в університеті, зміцненню здоров’я науково-педагогічних працівників та співробітників університету та формуванню збірних команд на обласну спартакіаду серед науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів.

Захід почався з товариської зустрічі з волейболу: «Збірна науково-педагогічних працівників» — «Збірна студентської ради», де перемогу з рахунком 2:1 здобула команда викладачів.

Поки на майданчику з танцювальним номером виступали дівчата ННІ права та соціальних технологій, команди готувалися до змагань з перетягування канату за програмою Спартакіади ЧНТУ 2017-2018 н.р.

Основна боротьба розвернулася між командами КТКТ та ННІПСТ, які поділяли першу та другу сходинки п’єдесталу. У фінальному протистоянні, яке тривало до двох перемог, потужнішими виявилися викладачі ННІ права та соціальних технологій (ННІПСТ), які й отримали Перехідний кубок Спартакіади 2017-2018 н.р.

На церемонії закриття спартакіади переможці були нагороджені перехідними кубками та грамотами, а в індивідуальних видах спорту призери були нагороджені грамотами та медалями.

Ще раз вітаємо всіх переможців!!!

ВгоруВгору