Першість ННІ управління та адміністрування з армрестлінгу

армспорт24 листопада 2015 року в актовій залі навчального корпусу №8 ЧНТУ пройшли змагання на першість ННІ управління та адміністрування з армрестлінгу серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь команди оздоровлення та реабілітації, маркетинг, математичне моделювання, туризм, природокористування, менеджмент, товарознавство та запрошена команда факультету соціальної роботи. Загалом було нараховано 43 учасника.

Змагання проходили за олімпійською системою до 2-х поразок згідно офіційних правил з армспорту.

У командному заліку враховувалися тільки по одному кращому результату у кожній ваговій категорії:

–  Дівчата: до 60 кг, 60+;

–  Юнаки: до 70 кг, до 85кг, 85+.

Переможець у командній першості визначався за найменшою сумою балів згідно зайнятих місць в усіх вагових категоріях.

За результатами змагань серед дівчат у ваговій категорії до 60 кг переможцем стала Божок Ірина, група ФР-131.

У ваговій категорії дівчата 60+ переможцем стала Задерей Вікторія, група ТЗ -121.

У змаганнях серед юнаків до 70 кг переможцем став Капанюк Дмитро, група СЗ-121.

Серед юнаків у ваговій категорії до 85 кг переможцем став Храмушин Філіпп, група ІБ 151.

У ваговій категорії юнаки 85+ переможцем став Прилипко Назар, група СР 122.

У дуже запеклій боротьбі, яка точилася у кожній ваговій категорії, загальнокомандне III місце із сумою у 22 очка виборола команда «Менеджменту».

Почесне II місце зайняла команда «Соціальної роботи», яка набрала 14 очок.

З мінімальним розривом перемогу здобула команда «Оздоровлення та реабілітації», яка набрала 13 очок.

Переможці в особистій першості були нагороджені грамотами, а команди призери змагань – грамотами та солодкими призами.

Вітаємо з вдалим виступом наших переможців, призерів та учасників змагань, бажаємо міцного здоров’я та нових яскравих перемог!