Щорічний турнір з баскетболу, присвячений Дню Збройних Сил України

12 грудня 2015 р. відбувся щорічний турнір з баскетболу, присвячений Дню Збройних Сил України у місті Остер. Участь у турнірі взяли шість команд: дві команди з Десни, одна з Сираїв, одна з Остра та дві з Чернігова – БК Юрист та БК Чернігів. Після жеребкування команди розподілилися на дві групи:
ГРУПА А                             ГРУПА Б
БК Юрист                        – БК Чернігів
– БК Десна-1                      – БК Десна-2
– БК Сираї                          – БК Остер

ledlay5_k38У групових етапах турніру команди з Чернігова перемогли всіх своїх опонентів і вийшли до півфіналу з перших місць у групах. З других місць у групах вийшли команди БК Десна-1 та БК Остер.

Після групового етапу було проведено конкурс дальніх кидків, у якому з кожної команди взяло участь по 2 кращих гравця. У фіналі зустрілися представники трьох команд: Денис Заворотний (БК Чернігів), Олександр Євтушенко (БК Юрист) та Андрій Мосьпан (БК Десна-1).  Хлопці виконали по три триочкових кидка і кращим серед фіналістів став Денис Заворотний (БК Чернігів) який жодного разу не схибив.

У першому матчі півфіналу БК Чернігів вступив у запеклу боротьбу з БК Десна-1 та за рішучих дій  свого капітана Олексія Тищенка святкував перемогу.  У другому матчі зійшлися команди БК Юрист та БК Остер. Першу половину матчу з упевненою перевагою виграла команда БК Юрист, але у другій половині матчу БК Остер зібралася з силами і почали наздоганяти. Юристи змогли витримати натиск, здобувши перемогу і вийшовши до фіналу турніру.

У фіналі за третє місце змагалися БК Остер та БК Десна-1. Боротьба була дуже запеклою, але БК Десна-1 своїми стараннями змогла вибороти перемогу і стати бронзовими призерами турніру.

За перше місце змагалися дві команди з Чернігова: БК Юрист та БК Чернігів. Перша половина матчу була складною для обох команд, вони йшли очко в очко, але у другій половині гру на себе взяв капітан БК Чернігова – Олексій Тищенко і БК Юрист поступився у фіналі, ставши срібним призером турніру. БК Чернігів  став володарем кубка, а Олексій Тищенко – кращим гравцем турніру. Команди були нагороджені медалями, грамотами та кубком.9emhwv4pvlq fpjnmi8b0v8qniljm9db3i2qj0eboozoo