Програма вступних випробувань

Чернігівський національний технологічний університет проводить набір:

  • на 1-й курс денної форми навчання на контрактній основі :

абітурієнти складають такі вступні випробування:
1. Українська мова та література (за сертифікатом державного центру ЗНО мінімальний бал – 100);
2. Біологія (профілюючий) (за сертифікатом державного центру ЗНО мінімальний бал – 100);
3. На вибір Іноземна мова або Історія України, або Географія, або Хімія (за сертифікатом державного центру ЗНО мінімальний бал – 100).

  • на 2-й курс денної форми навчання та 3-й курс заочної форми навчання на контрактній основі на базі базової медичної освіти;
  • на 3-й курс денної форми навчання та 3-й курс заочної форми навчання бакалаврів і молодших спеціалістів галузі знань 0102 «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини»:

абітурієнти складають вступне випробування, яке базується на вимогах шкільних програм «Основи здоров’я та фізична культура», «Фізична культура і здоров’я», а також положення про державні тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості населення України. Випробування передбачає виконання тестового завдання у вигляді комп’ютерного тестування з теоретичних основ фізичного виховання та здоров’я людини, що є показником інтересу до обраної професії та визначення здібностей абітурієнтів до самостійного осмислення комплексу проблем здоров’я людини в тілесному, моральному, соціальному та духовному вимірах.

Програма для вступу на старші курси

ВгоруВгору