Кубок України з пауерліфтінгу серед спортсменів з ураженнями ОРА

З 2 по 4 листопада 2018 року у місті Дніпро проходив Кубок України з пауерліфтінгу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Приймали участь понад 20 команд областей України. Спортсмени Чернігівської області здобули одну золоту та дві срібні медалі. Два спортсмена виконали спортивний норматив “Майстер спорту України”.

В складі збірної команди Чернігівської області у кубку України з парапауерліфтингу брали участь студенти факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації ЧНТУ: Данильченко Мирослава та Огієнко Дмитро.

Данильченко Мирослава здобула срібну нагороду у жимі штанги лежачи в ваговій категорії до 73 кг.

Огієнко Дмитро виконав спортивний норматив “Майстер спорту України” та став срібним призером Кубку України у старший віковій категорії.

Тренер спортсменів Короткий Сергій Єгорович.